47 відгуків
Власне виробництво: цільнозернове борошно пшеничне, макарони, висівки, пластівці злакові
+380 (50) 441-00-45
+380 (50) 655-10-20
+380 (67) 465-66-93

Що таке борошно грубого помелу?

Що таке борошно грубого помелу?
Отже, за ГОСТОМ на сьогоднішній день, існує 4 сорти борошна:
вищий сорт – рафінована борошно. Наявність у складі висівок (клітковини) повністю виключається. Наявність пшеничного зародка –повністю виключається.
1 сорт. Допускаються в невеликому процентному відношенні висівки (клітковина).
2 сорт. Висівки допускаються у більшому процентному відношенні.
Обойне борошно. Цельносмолотая. Висівки і клітковина, присутні в зерні, присутні в борошні практично повністю.
Що ж таке тоді борошно грубого помелу?
Можна спрощено назвати її поліпшеною шпалерного. У чому вони однакові? І там і там висівки та пшеничний зародок знаходяться практично в повному обсязі.Але з обойної муки не вийдуть кондитерські вироби і подовий хліб (хліб. випечений без участі форми). Обойне борошно ― це не самостійний продукт. За рецептурою її додають у випічку таких хлібів, як українська, арнаут, одеський і т. д.
Якщо Ви бачили шпалерне борошно, то звернули увагу на великі пластівці висівок, а в борошні грубого помелу частинки висівок смолоты до розміру частинок борошна. Якщо розтерти на долоні якісне борошно грубого помелу , то можна побачити темні коричневі і жовті цяточки – це подрібнені висівки та зародок. Крім того, якісне борошно грубого помелу мелеться із зерна не нижче 2 класу. Якісне вихідне зерно і технологія помелу – ось два корінних відмінності шпалерного борошна від борошна грубого помелу. Ще раз наголошую, що і та і та борошно є цільнозерновий.
Главным применением  для муки грубого помола  является выпечка хлеба на природной закваске. Сырье с низкой клейковиной и числом падения (фуражное или низкокачественное зерно) никогда не позволит получить пышный здоровый и красивый хлеб. Из практики единственное кондитерское изделие, которое не получается из муки грубого помола –это эклеры. Тонкие блинчики, оладьи, песочное тесто, слоеное тесто, бисквит и т.д.получаются очень вкусными и , главное, полезными.
При виготовлення якісного борошна грубого помелу зерно повинно проходити всі стадії очищення, включаючи обов'язкову мийку. В основному для такого борошна використовується тільки фермерське зерно, вирощене при внесенні органічних добрив.
Наша фірма, наприклад, весь виробничо-технологічний процес млинового комплексу налаштувала тільки на грубий помел.. Тому ми на сьогоднішній день єдині виробники борошна грубого помелу, яка ідеально поєднує високу біологічну цінність живого зерна і відмінні хлібопекарські властивості.
Директор-технолог МПП АПФ Унава Артеменко Ірина

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner